Příčiny pocení podpaží

Příčiny pocení podpaží

Příčiny normálního pocení podpaží jsou zřejmé. Díky potu se odvádí škodliviny z těla a slouží pro termoregulaci organismu v případě zvýšené fyzické aktivity. Nadměrné pocení podpaží je však jiné, člověk postižený touto chorobou je schopný vypotit několikanásobně víc tekutin než člověk, který nadměrným pocením podpaží netrpí, a to bez jakékoliv příčiny. Potní žlázy si zkrátka dělají co chtějí. Pokud se zpotíte jednou za čas, protože je venku nebo v místnosti opravdu vedro je to v pořádku. Pokud však Vaše podpaží neustále zdobí velké propocené kruhy jedná se již o patologický stav, který je třeba řešit.

Zjistěte jak definitivně vyřešit nadměrné pocení podpaží.

Proč nadměrné pocení podpaží vzniká? Jednoznačně se jedná o dědičné onemocnění, které se bohužel přenáší z generace na generaci. Pokud tímto onemocněním trpěl někdo z Vašich příbuzných je zde velká pravděpodobnost, že se projeví i u Vás. To se nejčastěji děje již v útlém věku, případně během puberty. U některých žen, pak může dojít ke skokovému zvýšení pocení v podpaží během klimakteria. Tento problém pak provází postiženého člověka až do stáří.

Nemusíte však zoufat. Pokud už nadměrným pocením podpaží (axilární hyperhidrózou) trpíte Vy nebo někdo z Vašeho okolí existuje řešení, které Vás vašich problémů dokáže definitivně zbavit. Jedná se o řešení, které jako první a jediné na světě dokázalo během klinického testování dosáhnout účinnosti a bezproblémové snášenlivosti u celých 100% pacientů.

Zjistěte jak definitivně vyřešit nadměrné pocení podpaží.

Příčiny pocení podpaží
Příčiny pocení podpaží